Bioklimatická pergola Camargue

Ak hľadáte skutočný Mercedes medzi pergolami, potom práve pod pergolou Camargue sa budete cítiť bezpečne a úspešne, presne ako vo vašom obľúbenom vozidle.

Úplný popis
na mieru
23 392,00  (cena s DPH)

Dizajn pergoly Camargue od belgického výrobcu RENSON sa vyznačuje zmyselnými plochami, svalnatými tvarmi a čistými líniami. Elegantnejšie a precíznejšie stvárniť pergolu už ani viac nie je možné. Vďaka bohatému príslušenstvu je možné pergolu uzavrieť a to hneď niekoľkými spôsobmi. Vďaka jej robustnosti je možné integrovať screenové rolety, posuvný lamelový paravan alebo posuvné presklenené steny priamo do konštrukcie.

Samozrejmosťou je doplnková výbava vo forme infra ohrievača alebo integrácia svetiel do konštrukcie alebo do lamiel. Vďaka nej bude pergola Camargue jasnou hviezdou vo vašej záhrade, alebo terase, ktorá bude žiariť do vesmíru. V prípade, že si zvolíte variant s 5 lamelami s bezpečnostným sklom, potom pergola zostane krásne presvetlená. Pergola Camargue je celosvetovo unikátny produkt. Kvalite prevedenia teda zodpovedá aj cena.

Orientačná cena

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch. Urobte si však predstavu s pomocou reprezentativneho príkladu.

typ: Camargue
šírka lamiel: 4000 mm
dĺžka: 5000 mm
farba: v základnej cene výber zo 135 štandardných farieb

diaĺkové ovládanie: v cene
cena: 23.392 €

* cena je uvedená vrátane DPH bez montáže a dopravy aktualizovaná k 8. 2. 2022

Výhody

  • Lineárny 24 V motor špeciálne navrhnutý pre prevádzku s nízkym hlukom a s ochranou IP66 a s certifikátmi IEC60601-1, ES60601-1, IEC60601-1-2, UL962 a EMC.
  • Možnosť výberu strešných lamiel z troch druhov drevoimitácií tzv. Wooddesign
  • Odolná voči SNEHU - nosnosť 200 kg/m²
  • Odolnosť voči vetru 160 km/hod
  • Odvodnenie strechy až 150 l/m²/h
  • Integrované svetlá v lamele, v stojke, v ráme po obvode
  • Možnosť ovládania diaľkovým ovládačom, ovládačom s automatizáciou alebo mobilnou aplikáciou (Smart Home)
  • V cene pergoly zahrnuté ovládanie prostredníctvom aplikácie RENSON, v prípade dodávky pergoly s LED osvetlením je součástí ceny aj Tahoma box a ovládanie cez aplikáciu Tahoma
  • Doplnková výbava: infra ohrievač, presklenené lamely, LED osvetlenie, posuvné paravany, posuvné presklenie, screenové rolety.

Recenzie

Hvězdy