ŠTT K-system
Banská Bystrica

ul. Kapitulská 21, 974 01 Banská Bystrica

048 / 415 66 01 | +421 918 341 842
infobb@ksystem.eu

NEZÁVÄZNÁ KALKULÁCIA ZADARMO

Z dôvodu aktuálnych opatrení bude Štúdio tieniacej techniky K-system do 7. 2. 2021 zatvorené. Naši pracovníci sú vám napriek tomu k dispozícii a ochotne vybavia vaše požiadavky e-mailom, telefonicky alebo priamo u vás doma či na stavbe. Pri zameraní a montáži naši pracovníci dodržiavajú všetky potrebné odporúčania s cieľom zabezpečiť vlastnú bezpečnosť a bezpečnosť našich klientov.

Otváracia doba:

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Pondelok 10.00 - 18.00 hod
Utorok 10.00 - 18.00 hod
Streda 10.00 - 15.30 hod
Štvrtok 10.00 - 18.00 hod
Piatok 10.00 - 15.30 hod
Obedňajšia prestávka 12.30 - 13.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

ikona

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou, alebo môžete využiť parkovisko pri pamätníku SNP. Keďže sa naša predajňa nachádza v blízkosti centra, obe parkoviská sú spoplatnené. Čo je však dôležité, s nájdením voľného parkovacieho miesta nebudete mať problém.

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov


1) Koncom roka by sme sa chceli nasťahovať do nového bytu v Banskej Bystrici. Po telefonickej dohode nás navšítivil ich technik priamo na mieste, aby sme doriešili predprípravu na pergolu, keďže v apríli sa bude bytovka zateplovať a je nežiadúce, aby sa pri kotvení poškodila hydroizolácia. Navrhol nám niekoľko technických riešení aj s ohĺadom na požiadavku nášho inteligentného ovládacieho systému. Pán Ing. Černák bol veĺmi ochotný a aktuálne čakáme už na cenovú kalkuláciu a technické výkresy. Následne sa rozhodneme buď pre pergolu Camarque alebo Camarque SKYE. Takto nejako si predstavujem prácu s profesionálmi.

Teším sa na spoluprácu.

I.S.

 

Štúdio tieniacej techniky Banská Bystrica

V štúdiu tieniacej techniky K-system Banská Bystrica ponúkame kompletné služby a poradenstvo v oblasti tieniacej techniky. Pomôžeme vám s výberom vhodného vonkajšieho alebo vnútorného tienenia.

Aké produkty na pobočke Banská Bystrica nájdete?