ŠTT K-system Nitra

ul. Levická 7, 949 01 Nitra

037 / 793 01 81 | +421 918 341 862
infonr@ksystem.eu

NEZÁVÄZNÁ KALKULÁCIA ZADARMO

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť.

Otváracia doba:

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Pondelok 10.00 - 18.00 hod
Utorok 10.00 - 18.00 hod
Streda 10.00 - 15.30 hod
Štvrtok 10.00 - 18.00 hod
Piatok 10.00 - 15.30 hod
Obedňajšia prestávka 12.30 - 13.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

ikona

Ak sa k nám chystáte autom môžete zaparkovať priamo pred štúdiom na bezplatných vyhradených miestach

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov


1) Dobrý deň pani Černová,

Inštalácia žalúzií na našom dome úspešne prebehla a tešíme sa z kvalitného tieniaceho systému.
Rád by som sa Vám týmto spôsobom poďakoval a vyzdvihol Váš osobný prístup a prístup pána Darnadyho. Dohodnuté kroky prebehli vždy podľa dohody a bolo pre nás radosťou byť Vaším klientom. Na dome som mal mnoho dodávateľov, ale Vy ste boli hádam najspoľahlivejší.  Ak vám smiem doporučiť, na začiatku som mal pocit, že ste príliš zložití vo forme ponuky, bola členitá a nedávala tak presný obraz našej investície, ale napokon sme sa spoločne dostali ku riešeniu. Prosím prepošlite naše vyjadrenie spokojnosti aj Vašim nadriadeným, zaslúžite si ich úsmev a pochvalu.

Prajem vám všetkým pekné Vianočné sviatky,
 
Ľubor Ď.
Nové Zámky
 
2) Dobrý deň.

Veľmi pekne ďakujem za vianočný pozdrav. Veľmi si to vážim a hanbím sa, že mne to nevyšlo skôr. Plánovala som si, že s prianím krásnych sviatkov poďakujem Vám i p. Darnadymu, tiež všetkým Vaším kolegom za Váš prístup k zákazníkom. Bola som maximálne spokojná, rolety perfektne slúžia, tiež i sieťkové dvere. Robíte naozaj dobré meno svojej firme.
Veľmi pekne ĎAKUJEM a úprimne želám Vám i Vašim blízkym krásne, pokojné vianočné sviatky a šťastný nový rok bohatý na úspechy a spokojnosť Vašich zákazníkov.
 
S úctou  Eva V., 
Nitra


3) Dobrý deň pani Černova.

Ešte raz by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za dokonalú spoluprácu, Vašu trpezlivosť a ochotu. Naozaj som veľmi spokojná a šťastná, že sme sa nakoniec nakoniec rozhodli pre tie medene lamely, sú super, dokonale ladia k oknám a celému bytu. Veľké Ďakujem..
 
Ivka C., 
Kolíňany


4) Dobrý deň pán Horník,

chcem ešte poďakovať za Vašu prácu, rýchlu a odbornú montáž, ktorú Vaši montážnici urobili, sme s ňou veľmi spokojní. Odovzdajte prosím, pochvalu vedeniu Vašej spoločnosti. Keby všetky firmy fungovali ako Vaša, bolo by to veľmi dobre.
Prajem Vám pekný deň a veľa spokojných zákazníkov.
 
Ružena Meňhertová


5) Dobrý deň,

V pondelok 26.8.2019 bola u nás realizovaná montáž exteriérových žalúzií pánom Ritterom a pánom Horváthom. Touto cestou by sme sa im chceli ešte raz poďakovať za profesionálny prístup, bezproblémovú, rýchlu, kvalitnú montáž a ochotu zodpovedať naše technické otázky týkajúce sa žalúzií. Bolo zrejmé, že vedia čo robia.

Ďakujeme.
 
Jana R.
Báhoň

 

 

Štúdio tieniacej techniky Nitra

V štúdiu tieniacej techniky Nitra ponúkame kompletné služby a poradenstvo v oblasti tieniacej techniky. Pomôžeme vám s výberom vhodného tienenia, ukážeme, ako správne zamerať žalúzie, rolety aj siete proti hmyzu. Preberieme s vami tiež dizajn vášho tienenia - spoločne vyberieme vhodný materiál, farbu aj ovládanie tieniacej techniky.

Aké produkty na pobočke Nitra nájdete?