ŠTT K-system 
Žiar nad Hronom

ul. SNP 2780/170, 965 01 Žiar nad Hronom

045 / 694 04 01 | +421 908 793 407
info.zh@ksystem.eu

NEZÁVÄZNÁ KALKULÁCIA ZADARMO

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že naše štúdio nie je predajňa, ale výstavná sieň, kde je možné náhradné diely iba objednať a po naskladnení z výroby vyzdvihnúť.

Otváracia doba:

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Pondelok 09.00 - 17.00 hod
Utorok 09.00 - 17.00 hod
Streda 09.00 - 15.30 hod
Štvrtok 09.00 - 17.00 hod
Piatok 09.00 - 15.30 hod
Obedňajšia prestávka 12.30 - 13.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

ikona

Ak sa k nám chystáte autom využijete naše bezplatné firemné parkovisko. Miesta pre zákazníkov sú na našom parkovisku vyhradené. Počas otváracej doby štúdia je pri vstupe na parkovisko potrebné zvoniť na zvonček pred rampou s nápisom "Predajňa-ŠTT".

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov


1)  Nedá mi aby som nereagoval na realizáciu žalúzií na oknách našej firmy. Pri montáži , ktorá prebehla v sobotu bol aj 
majiteľ objektu , ktorého to zaujímalo z pohľadu budúcnosti - aplikácie na ďalších oknách objektu . Musím napriek miernemu problému s lešením resp. úhradou za jeho prípravu a nájom vysoko vyzdvihnúť profesionálny prístup Vašej firmy pri príprave a predovšetkým pri montáži . Vzhľadom k faktu , že som architekt , musím konštatovať špičkový prístup vašich pracovníkov - príchod na minútu presne, akceptovanie sťažených podmienok súvisiacich s ochranou objektu, a čo som už dlho nevidel na žiadnej stavbe pozitívny prístup k práci s kvalitnou prezentáciou vašej značky. Kvalitu vašich výrobkov nemusím spomínať - za roky mojej praxe ju beriem ako samozrejmosť .
 
Ešte raz ďakujem , s pozdravom Ing. Arch. Jaroslav Janes, Prievidza


2)  Dobrý deň pán Kúdela, 

Dňa 31.8. nám Vaša firma montovala krycie plechy a konzoly na stavbe RD Lazany. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom, správaním a zručnosťou Vašich montážnikov. Nie je to na Slovensku obvyklé . . .

Ďakujem.
 
Ing. Ivan Hromada, konateľ spoločnosti IZING, s.r.o.

3) Dnes nám kuriér doviezol žalúzie. Sú namontované a všetko sedí tip top. Ešte raz ďakujeme a pozdravujeme.
 
Rodina Miklášová, Chocholná-Velčice 

4) Dobrý deň,

chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za namontovanie sieťky. Je úplne perfektná. Naozaj nám to veľmi pomôže.

Ďakujeme za spoluprácu, vážime si to.
 
PhDr. Zuzana Balážová
marketingový manažér Mestského kultúrneho centra Žiar nad Hronom

5) Dobrý deň, 

dovoľte mi poďakovať pani Sebechlebskej za urýchlené vybavenie mojej objednávky  -  horizontálnej žalúzie na okno.. Pani  Sebechlebska mi  svojim profesionálnym prístupom umožnila zorientovať sa v požadovanej žalúzii, našla  bývalú objednávku v systéme, ihneď ju zadala ako novú objednávku s tým, že som sa nemusel zaoberať s meraním a ďalšími podrobnosťami pre vyhotovenie novej objednávky. Ten prístup bol pri dnešnej uponáhľanej dobe perfektný. 
 
Ešte raz pekne ďakujem. 

Cmarko Jan, Prievidza

 

 

Štúdio tieniacej techniky Žiar nad Hronom

V štúdiu tieniacej techniky Žiar nad Hronom ponúkame kompletné služby a poradenstvo v oblasti tieniacej techniky. . Pomôžeme vám s výberom vhodného tienenia, ukážeme, ako správne zamerať žalúzie, rolety aj siete proti hmyzu. Preberieme s vami tiež dizajn vášho tienenia - spoločne vyberieme vhodný materiál, farbu aj ovládanie tieniacej techniky.

Aké produkty na pobočke Žiar nad Hronom nájdete?