ŠTT K-system Bratislava

ul. Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

02 / 4446 13 49
infoba@ksystem.eu

NEZÁVÄZNÁ KALKULÁCIA ZADARMO

Z dôvodu aktuálnych opatrení bude Štúdio tieniacej techniky K-system do 7. 2. 2021 zatvorené. Naši pracovníci sú vám napriek tomu k dispozícii a ochotne vybavia vaše požiadavky e-mailom, telefonicky alebo priamo u vás doma či na stavbe. Pri zameraní a montáži naši pracovníci dodržiavajú všetky potrebné odporúčania s cieľom zabezpečiť vlastnú bezpečnosť a bezpečnosť našich klientov.

Otváracia doba:

Stretnutie v showroome je možné dohodnúť aj individuálne mimo otváracích hodín.

Pondelok 10.00 - 18.00 hod
Utorok 10.00 - 18.00 hod
Streda 10.00 - 15.30 hod
Štvrtok 10.00 - 18.00 hod
Piatok 10.00 - 14.00 hod
Obedňajšia prestávka 12.30 - 13.00 hod

Ako sa k nám dostanete?

ikona

Ak sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou na bezplatnom parkovisku. Po prejdení cez rampu vedúcu k hotelu ESPRIT je vám k dispozícii až 8 parkovacích miest. Už od cesty vás budú spoľahlivo navigovať tabuľky s označením.

Referencie štúdia tieniacej techniky od zákazníkov


1) Bioklimatickú pergolu som si v K-systeme zakúpil preto, lebo ju majú vystavenú na prvom poschodí svojej predajne. Tak drahý produkt by som si určite nekúpil od podomového predajcu. Páčilo sa mi, že obchdník mal na všetky moje otázky rozumné odpovede. Keď pri zameraní prišiel technik a zistil som, koľko veľa detailov okolo treba doriešiť, neváhal som už ani minútu a rozhodol som práve pre pergolu z K-systemu.
 
Ján H.
Bratislava


2) Pergolu z K-system som prvýkrát videl na výstave CONECO. Potom som s manželkou bol na ich predajni. Majú veľmi šikovného obchodníka a ešte šikovnejšieho technika, ktorý sa špecializuje iba na pergoly. O tri mesiace sme si už dávali kávičku na terase pod novou pergolou. Na jar si plánujeme dokúpiť ešte screenovú clonu.
 
Martin Š. 
Bratislava - Záhorský Bystrica

 

Štúdio tieniacej techniky Bratislava

V štúdiu tieniacej techniky K-system Bratislava ponúkame kompletné služby a poradenstvo v oblasti tieniacej techniky. Pomôžeme vám s výberom vhodného vonkajšieho alebo vnútorného tienenia.

Aké produkty na pobočke Bratislava nájdete?