Bioklimatická pergola Skye

Camargue Skye je bioklimatická pergola s výsuvnou strechou, ktorá vám dáva pocit nekonečného otvoreného priestoru a súčasne sa postará o vaše súkromie.

Úplný popis
na mieru
47 146,00  (cena s DPH)

Táto bioklimatická pergola Skye môže byť samostatne stojaca alebo pripevnená k fasáde. Hliníkové lamely na streche pergoly môžete natáčať podľa svojich preferencií a vrtochov počasia. Plynulým naklápaním môžete regulovať množstvo prichádzajúcich slnečných lúčov a zabezpečiť si odvetrávanie teplého vzduchu. Vďaka technológii S-drive ju môžete dokonca v jednom smere úplne zatvoriť alebo otvoriť. Táto hliníková bioklimatická pergola so zaťahovacou strechou je ideálna na umožnenie vstupu maximálneho množstva slnečného žiarenia počas zimy. Je taktiež ideálna na obdivovanie hviezdnej oblohy v lete. Vďaka dvojstennej lamele sa ľahko popasuje s dažďom, snehom aj vetrom.

Pergola Skye je synonymom luxusu nielen po cenovej stránke. Okrem funkčnosti sa môže sa popýšiť aj elegantným vzhľadom - všetky vodiče, kotvy a odtokové kanály sú skryté. Vďaka bohatému príslušenstvu, patentovanej technológii S-drieve a precíznemu spracovaniu bezkonkurenčne vedie v rebríčku bioklimatických pergol. Pergola Camargue Skye je v základe dodávaná s kontrolou strechy Skye app (smart ovládanie od Rensonu cez Tahomu).

Orientačná cena

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch. Urobte si však predstavu s pomocou reprezentativneho príkladu.

typ: Camargue Skye
šírka lamiel: 4000 mm
dĺžka: 5000 mm
farba: v základnej cene výber zo 135 štandardných farieb

diaĺkové ovládanie: v cene
cena: 47 146 €

* cena je uvedená vrátane DPH bez montáže a dopravy aktualizovaná k 8. 2. 2022

Náš tip

Pre maximálny komfort si k pergole môžete doobjednať:

  • vetruodolné bočné clony,
  • systém Loggia panel,
  • sklenené posuvné steny,
  • LED osvetlenie,
  • vykurovací systém,
  • ploché reproduktory.

Pozrite si naše krátke video o funkčnosti pergoly Skye.

Recenzie

Hvězdy