Bioklimatická pergola Skye

Camarg Skye je bioklimatická pergola s výsuvnou strechou,  ktorá vám dáva pocit nekonečného otvoreného priestoru a súčasne sa postará o vaše súkromie.

Úplný popis
na mieru
36 300,00  (cena s DPH)

Táto bioklimatická pergola Skye môže byť samostatne stojaca alebo pripevnená k fasáde. Hliníkové lamely na streche pergoly môžete natáčať podľa svojich preferencií a vrtochov počasia. Plynulým naklápaním môžete regulovať množstvo prichádzajúcich slnečných lúčov a zabezpečiť si odvetrávanie teplého vzduchu.  Vďaka technológii S-drive ju môžete dokonca v jednom smere úplne zatvoriť alebo otvoriť. Táto hliníková bioklimatická pergola so zaťahovacou strechou je idálna na umožnenie vstupu maximálneho množstva slnečného žiarenia počas zimy. Je taktiež ideálna na obdivovanie hviezdnej oblohy v lete. Vďaka dvojstennej lamele sa ľahko popasuje s dažďom, snehom aj vetrom. 

Pergola Skye je synonymom luxusu nielen po cenovej stránke. Okrem funkčnosti sa môže sa popýšiť aj elegantným vzhľadom - všetky vodiče, kotvy a odtokové kanály sú skryté. Vďaka bohatému príslušenstvu, patentovanej technológii S-drieve a precíznemu spracovaniu bezkonkurenčne vévodí rebríčku bioklimatických pergol. 

Náš tip

Pre maximálny komfort si k pergole môžete doobjednať:

  • vetruodolné bočné clony,
  • systém Loggia panel,
  • sklenené posuvné steny,
  • LED osvetlenie,
  • vykurovací systém,
  • ploché reproduktory.

Pozrite si naše krátke video o funkčnosti pergoly Skye.

 

Recenzie

Hvězdy