Dizajnový štýl Idyllic garden pergoly RENSON

Inšpirujte sa dizajnovým štýlom RENSON

22.4.2022

Spoločnosť RENSON pripravila pre zákazníkov dizajnové štýly. Ide o inšpiráciu prinášajúce farebné a dizajnové kombinácie tieniacich prvkov RENSON, ktoré môžu zákazníkovi alebo jeho architektovi uľahčiť rozhodovanie.

Ak plánujeme stavať alebo rekonštricu svojho bývania, možno vám prídu vhod predpripravené dizajnové štýly pre pergoly RENSON. Napriek tomu, že na slovenskom trhu stále prevláda dopyt po antracitovej farbe, moderným trendom sa stávajú dynamické a hravé farby. Veľkoplošné presklenia a vzdušné pergoly dodávajú stavbám pocit čistej transparentnosti. S tým súvisí aj obľuba technických materiálov ako sú sklo a kov.

Tech Cocoon - južanskú atmosféru tvorí kombinácia energických jemných koralových tónov doplnených o odtiene bielej a jemne sivej so zelenkavým podtónom. Oranžovoružová farba dodáva tomuto elegantnému štýlu teplý a mladistvý akcent. Tech Cocoon je ako čerstvo olúpané citrusové ovocie - plné energie a sviežesti. 

Crystal Lounge - elegantný a minimalistický štýl v sviežich zelených tónoch, ktorý stiera hranice medzi interiérom a exteriérom. Na plno rozkvitnutá harmónia vo farbách zelenkasto béžová, aqua zelená a jasne zelenosivá dáva pocit vzdušnosti. Ak milujete prírodu, potom tento dizajnový štýl je pre vás ako stvorený. 

Earth Oasis - štýl južanských oblastí pri ktorom sa budete stále cítiť ako na dovolenke. Teplé zemité tóny navodzujú letnú atmosféru. Pri výbere farieb a povrchových úprav vychádzal tvorca okrem iného z matnej červenohnedej textúry mandlí. Terakotová farba je opäť v móde. Pálená hlina je symbolikou návratu k histórii. Veď na výrobu keramiky sa používa už celé stáročia.

Idyllic Garden - poďte s nami na prechádzku do idylickej záhrady. Štýl charakterizujúci Taliansko je určený pre tých, ktorí radi relaxujú vo svojej záhrade. Pestrá paleta harmonických zelených tónov a chladných sivých farieb ponúka osvieženie a nadčasový vzhľad idylickej záhrady. Mimochodom vedeli ste, že ľudské oko rozlišuje práve najviac variánt zelených farieb?

Pure Essence - svetlé prírodné farby charakterizujúce vápno, piesok a prírodné biele tóny vytvárajú takmer éterickú náladu umožňujúcu relax. Svetlo a priestor - to je čistá esencia.

Spiritual Harmony - minimalistický štýl v tmavej farebnej palete pre duchovnú harmóniu. Štýl inšpirovaný tradičnou japonskou architektúrou, ktorého výsledkom je intímna súčasná architektúra vyvažujúca telo a dušu.

Ak vás niektorý z uvedených štýlov inšpiroval, veríme, že v budúcnosti si vychutnáte kávu, zrelaxujete s rodinou a priateľmi, alebo zažijete jarný prítok energie či bohatú jeseň práve pod pergolou RENSON.