K-system partnerom spoločnosti RENSON

K-system predajcom značky RENSON

3.8.2020

Spoločnosť K-system sa v auguste 2020 stala predajcom svetoznámej značky RENSON®, ktorá je zameraná na doplnky pre záhrady a terasy.

RENSON® = značka optimálneho využitie vašej záhrady

Záhradu máte preto, aby ste si ju užívali. Pokúste sa na nej teda tráviť čo najviac času. Je nepodstatné či ide o grilovačku s priateľmi, užívanie si slniečka alebo chvíľky oddychu o samote alebo so svojou rodinou, budete mať viac sily, keď budete môcť viac času tráviť vonku.

Vďaka prestrešeniu terás RENSON si môžete vonkajšieho priestoru užívať oveľa viac. Možností ako vás ochrániť pred vetrom, slnkom, dažďom alebo studeným počasím je celý rad a možnosti rozšírenia a prispôsobenia sú pestré. Vaša záhrada alebo terasa je teda rozšírením vášho domova, takže v optimálnych podmienkach s najväčším komfortom môžete tráviť čas vonku. Plným prispôsobením vášmu štýlu a funkcii podľa vašich predstáv vytvára zo zastrešenia terasy ďalší obytný priestor ... priestor na hranie s deťmi, miesto k odpočinku, kde si v kľude môžete prečítať knihu či útulný vonkajší priestor, kde si môžete dať drink s priateľmi a s rodinou.

Pre každý štýl domova si môžete vybrať prestrešenie terasy, ktoré vytvorí elegantný celok s vašim domom. Môžete si tak vychutnať pobyt na záhrade alebo terase po celý rok. Pri ideálnej vonkajšej klíme vo dne v noci.

V štúdiách tieniacej techniky K-system nájdete tieto produktové rady:

- bioklimatické pergoly,

- garážové státia,

- fasádne screeny typu ZIP screen vrátane unikátneho rohového riešenia pre lepené sklá PANOVISTA®.

Video