Dom s pergolou a bazénom

Naša prevádzka v hlavnom meste Bratislava funguje od marca roku 2004. Od tej doby sme vybavili množstvo zákazníkov k maximálnej spokojnosti. Našou najlepšou vizitkou sú však naše realizácie a fakt, že sa zákazníci ku nám stále vracajú. Nie inak tomu bolo aj v prípade tohto klienta, ktorí si v minulosti objednal u nás exteriérové žalúzie na svoj nový dom a s odstupom času si doobjednal aj hliníkovú pergolu značky Camarque so screenovou clonou.

Luxusná pergola Camarque značky RENSON pozostáva z masívnej hliníkovej konštrukcie a integrovanej screenovej clony. Vďaka premysleným detailom sa realizácia vyznačuje čistými líniami a na prvý pohľad vysokou kvalitou spracovania. Počas slnečných dní sa môžu členovia rodiny buď opalovať, alebo schovať pred ostrým slnečným žiarením. V prípade západu slnka si môžu spustiť screenovú clonu Fixscreen tak, aby slnečné žiarenie bolo príjemné a neobťažujúce. Naklápateľné strešné lamely umožňujú odvetrávanie nahromadeného tepla a prúdenie vzduchu. Vďaka diaľkovému ovládaniu je možné strechu kedykoľvek zavrieť a ochrániť tak terasu pred dažďom. Keď dážď pominie, strechu je možné rýchlo a jednoducho otvoriť, pričom voda bude kontrolovane odtekať.

Vďaka pergole Camarque si je možné užiť optimálny komfort bývania, nezávisle od počasia! To potvrdzujú aj slová nášho zákazníka: "Pergola je krásna a funkčná. Keď si pod ňu sadneme, tak sa cítime, ako keby sme boli v Karibiku. Veľmi dobrá investícia."